AKTUALNOŚCI

WAŻNE ! Coronavirus COVID 19 !

Coronavirus

AMG Cargo Logistics mając na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszych pracowników oraz wszelkich wizytujących nas osób, w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem Covid 19 decyzją zarządu wszyscy pracownicy firmy w miarę możliwości pracują z domu. 


Zapewniamy równocześnie naszych partnerów oraz klientów że wszelkie nasze operacje logistyczne i transportowe pozostają wykonywane. Wszelkie działania są podejmowane na bieżąco i cały czas realizujemy transporty bez zakłóceń.
Jedynie czasy transportu oraz stawki mogą ulegać zmianie o czym nasi pracownicy będą informować na bieżąco. 

Życzymy Wszystkim zdrowia oraz spokoju. 

Dziękujemy
AMG Cargo Logistics

Wyjazd integracyjny AMG Cargo Logistics - Piecki 2021 :)

 

Jak co roku i w tym cała ekipa AMG Cargo Logistics udała się na weekendowy "wypoczynek" integracyjny. Tym razem odwiedziliśmy polski cudy natury czyli Mazury. A dokładniej miejscowośc Piecki.

Wszyscy udaliśmy się na spływ kajakowy gdy nasze pociechy pozostały pod czujnym okiem Pań animatorek i doskonale się bawiły na przygotowanym dmuchanym placu zabaw :) 

Dorośli którzy pozazdrościli dzieciom również popołudniu mogli zakosztować troche zabawy :) 

A wieczorem, tradycyjnie już ognisko, tańce, śpiewy, hulanki swawole ;) aż do białego rana - jeżeli ktoś wytrzymał :D 

Wszystkim dziękujemy za doskonałą zabawę :) 

zarząd
AMG Cargo Logistics

Transport z pomocą polskiej "Solidarności" dla Białorusi - AMG Cargo Logistics organizatorem obsługi celnej, sanitarnej oraz transportu.

W związku z panującą sytuacja na Białorusi Polska "Solidarność" wraz z pomocą agencji rządowych i MSZ zorganizowało wysyłkę z pomocą himanitarną, głównie żywności. 

Oczywiście byliśmy w tej trudnej akcji transportowej razem z naszymi zleceniodawcami. 

Niestety, pomimo spełnienia wszelkich wymogów sanitarnych, celnych i wszelkich innych wymagań strony białoruskiej auto nie zostało wpuszczone a kierowca prawie dwie doby niepotrzebnie przetrzymany przez stronę białoruską.

zaspół
AMG Cargo Logistics

AMG Cargo Logistics wspiera transport z pomocą humanitarną oraz ratowniczą do Bejrutu

Jak Wszyscy wiemy w Bejrucie nastąpiła potworna, olbrzymia katastrofa.


AMG Cargo Logistics zawsze na pierwszym "froncie" w niesieniu pomocy poszkodowanym. 

Tym razem mieliśmy ogromną satysfakcję, że mogliśmy wesprzeć naszych ratowników z Państwowej Straży Pożarnej oraz agencje rządowe w transporcie potrzebnego sprzętu oraz materiałów pomocy humanitarnej dla Bejrutu. 

Pełna obsługa lotniskowa, odprawa celna, kontrola bezpieczeństwa itd. a wszystko wykonane w kilka godzin, nocą, aby ratownicy, sprzęt jak i pomoc humanitarna w postaci leków, jedzenia, sprzętu medycznego itp. mógł jak najszybciej znaleźć się w Bejrucie. 

Żczyczymy powodzenia naszym wspaniałym ratownikom oraz wszystkim poszkodowanym dużo zdrowia i szybkiego powrotu do normalności

zaspół
AMG Cargo Logistics

AMG Cargo Logistics partnerem MBH w akcji biznesowej "Graj o swój biznes"

golf
golf
golf

Nasza firma została partnerem akcji organizowanej przez Manager Bussines Hub pod tytułem "Graj o swój biznes". 


Tym razem spotkanie odbyło się we wspaniałym miejscu Golf Park Józefów gdzie w wyśmienitym gronie możgliśmy porozmawiać o biznesie a przy okazji spróbować swoich sił w grze w golfa. 

Bardzo dziękujemy Wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosfere oraz bardzo ciekawe tematy poruszane przy okazji podejmowania wyzwań golfowych :) 

Zapraszamy do przyłączenia się do akcji.

Po więcej informacji zapraszamy : https://www.youtube.com/watch?v=BAB0DquBco0&t=1s&fbclid=IwAR2W9enNLo7X4-cG6j0pbXa8LQn1AABaJpr8E92gGT5Fo6j5csfGxeNpcWc

Dziękujemy
AMG Cargo Logistics

AMG Cargo Logistics aktywnie wspiera w walce z Koronawirusem !

WOŚP
WOŚP
ARP Czarter
ARP Czarter

Cały zespół AMG Cargo Logistics wspiera w walce z koronawirusem takie instytucje jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Agencje Rozwoju Przemysłu, Agencje Rezerw Materiałowych oraz wiele innych mniejszych firm które tak bardzo pomagają naszym medykom w walce z koronawirusem. 


Jako firma spedycyjna wspieramy przy transporcie wszelkich produktów służących do walki z wirusem aby znalazły się one najszybciej jak to możliwe w Polsce.

Dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, we współpracy z LOT Cargo zorganizowaliśmy 3 czarterowe loty z Chin do Polski oraz kilkanaście doładunków. Dzięki temu WOŚP tak szybko mógł włączyć się w pomoc i walkę z rozprzestrzeniającym się wirusem.

Dla agencji rządowych obsłużyliśmy loty czarterowe z Chin do Polski oraz wykonujemy wiele innych transportów, czy to lotniczych, kolejowych czy morskich. Setki ton produktów medycznych oraz ochronnych dzięki temu trafia do medyków w całej Polsce. 

Bardzo dziękujemy za zaufanie i zawsze pozostajemy chętni brać udział w wszelkich rodzajów pomocy. 

Dziękujemy
AMG Cargo Logistics

WAŻNE ! Coronavirus COVID 19 !

Coronavirus

AMG Cargo Logistics mając na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszych pracowników oraz wszelkich wizytujących nas osób, w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem Covid 19 decyzją zarządu od dnia 12 marca wszyscy pracownicy firmy w miarę możliwości pracują z domu. 


Zapewniamy równocześnie naszych partnerów oraz klientów że wszelkie nasze operacje logistyczne i transportowe pozostają wykonywane. Wszelkie działania są podejmowane na bieżąco i cały czas realizujemy transporty bez zakłóceń.
Jedynie czasy transportu oraz stawki mogą ulegać zmianie o czym nasi pracownicy będą informować na bieżąco. 

Życzymy Wszystkim zdrowia oraz spokoju. 

Dziękujemy
AMG Cargo Logistics

AMG Cargo Logistics uczestnikiem kolejnej debaty na PGE Narodowy

Biznes i Sport
Biznes i Sport
Biznes i Sport
Biznes i Sport

Kolejny już raz mieliśmy zaszczyt i przyjemność uczestnictwa w debacie organizowanej przez MBH w lożach na PGE Narodowy. 


W ubiegłą środę na PGE Narodowy odbyła się kolejna już debata zamknięta w udział której wzieli partnerzy i członkowie MBH.

 Rozmawialiśmy o trendach i kondycji rynku nieruchomości w Polsce.
Eksperci z NOTUS FinanseProfbudForbis Design&BuildPlatinum Towers Management i #CREAMPropertyAdvisors opowiadali o ich perspektywie na następujące zagadnienia m.in. na temat
Bańki na rynku nieruchomości. Czy dotyczy tylko rynku mieszkaniowego?
Czy czeka nas kryzys, a może już w nim jesteśmy?
Kim są klienci którzy kupują nieruchomości komercyjne?
W co zainwestować? Dlaczego. Co się bardziej opłaca?
Grunt, budynek biurowy, aparthotel, condo, mieszkanie, inne?
Koszty budowy nieruchomości i wykończenia wnętrz. Dlaczego wzrastają?
Ile trwa proces zakupu nieruchomości?
Koszty zakupu obiektów komercyjnych przez pryzmat kredytów i ich dostępności.
Jakim kapitałem trzeba dziś dysponować, aby inwestować w obiekty komercyjne?


Dziękujemy
AMG Cargo Logistics

Zarząd AMG Cargo Logistics uczesnikiem świątecznego spotkania MBH

Biznes i Sport
Biznes i Sport

Mieliśmy przyjemność uczestnictwa w świątecznym spotkaniu Manager Business Hub w restauracji El Padrino Ristorante. Wyśmienici goście, wspaniała atmosfera i doskonałe trunki - czego chcieć więcej ;) ??

Tutaj poznaliśmy Karolina Pilarczyk Professional Drift Driver dzięki której otrzymaliśmy szansę aby wesprzeć pomoc naszym braciom mniejszym w potrzebie, ale o tym więcej w zakładce "wspieramy" :) Dzięki Karolina ! ?☺️

Dziękujemy Wszystkim za cudowny wieczór.


Dziękujemy
AMG Cargo Logistics

II Międzynarodowe Forum Gospodarcze na Jurze w Zamku Ogrodzieniec

Biznes i Sport
Biznes i Sport
W dniach 3-4 października 2019 roku w Zamku Ogrodzieniec odbył się II Międzynarodowe Forum Gospodarze na Jurze.

Przedstawiciele AMG Cargo Logistics w osobach Air Import Manager, Magdy Szutko oraz członka zarządu AMG Cargo Logistics Sp. z o.o. Grzegorza Krasnodębskiego czynnie uczestniczyli w forum oraz uroczystej kolacji wydanej przez Panią Burmistrz Ogrodzieńca. 

Dziękujemy Pani Burmistrz, Manager Bussines Hub oraz wszystkim uczestnikom za bardzo ciekawe forum oraz wyśmienitą atmosferę podczas kolacji. 

Dziękujemy
AMG Cargo Logistics

Zarząd AMG Cargo Logistics uczestnikiem debaty "Biznes i Sport" na PGE Narodowym.

Biznes i Sport
Biznes i Sport
W dniu 16 września 2019 roku zarząd AMG Cargo Logistics w osobach Andrzeja Banasiuk oraz Grzegorza Krasnodębskiego uczestniczył w debacie "Biznes i Sport" odbywającej się w loży platinum stadionu PGE Narodowego.
Debata poruszała tematy sponsoringu i wsparcia polskiego sportu przez przedsiębiorców. 
W debacie brali udział sportowcy, przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz przedsiebiorcy. 

Oczywiście na spotkaniu nie zabrakło ducha rywalizacji sportowej w postaci gry w mini golfa gdzie można było zdobyć nagrody. 

Czyli czas spedzony aktywnie, w doskonałym towarzystwie i bardzo konstruktywnie. 

Dziękujemy
Zarząd AMG Cargo Logistics

Pani Martyna Malon Mistrzynią Świata 2019 !

Nowa Mistrzyni Świata - Martyna Malon
Wyjazd Pani Martyny Malon oraz przedstawicieli AMG Cargo Logistics na Mistrzostwa Świata w Akrobatyce Powietrznej na Ibizie okazał się wyjątkowo udany. 

Pani Martyna Malon została nową Mistrzynią Świata ! Tak, Pani Martyna zdobyła pierwsze miejsce i wraca do Polski jako Mistrzyni Świata w Akrobatyce Powietrznej w swojej kategorii. 

Bardzo dziękujemy że mogliśmy uczestniczyć w tym sukcesie oraz życzymy kolejnych wielu sukcesów sportowych oraz wytrwałości w dążeniu do nich. 

Wielkie gratulacje dla Pani Martyny Malon składa cały zespół AMG Cargo Logistics. 

GRATULACJE MARTYNA 

AMGTeam

AMG Cargo Logistics oficjalnym sponsorem Pani Martyny Malon na Mistrzostwa Świata 2019 !

Martyna Malon Mistrzostwa w Akrobatyce Powietrznej
AMG Cargo Logistics Sp. z o.o. stara się wspierać młodych sportowców zawsze kiedy tylko jest taka możliwość. Wiemy jak ważne jest to wsparcie aby zawodnicy mogli się rozwijać i osiągać szcztyty swoich możliwości, a nam, przyjemność i dumę z osiąganych wyników. 

Dlatego też bardzo się cieszymy że możemy zostać oficjalnie sponsorem Pani Martyny Malon - tegorocznej Mistrzyni Polski a Akrobatyce sportowej - na nadchodzące Mistrzostwa Świata odbywające się na Ibizie w dniach 7-8 września. 

Wszystkich gorąco zachęcamy do kibicowania i wspierania Martyny w jej dążeniu do spełnienia marzeń i osiągnięcia podium na nadchodzących mistrzostwach.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia !

AMGTeam
Kilka przydatnych linków dla chcących dołączyć do kibicowania :)

- wydarzenie na FB : https://www.facebook.com/events/2212893348958995/

- strona federacji : http://pfapa.pl/pl/


AMG Cargo Logistics i w tym roku dołącza do ogólnopolskiej akcji portalu siepomaga.pl

Z okazji dnia dziecka Zespół AMG Cargo Logistics i w tym roku zdecydował dołączyć się do ogólnopolskiej akcji portalu siepomaga.pl mający na celu pomoc w doposażeniu szpitala dziecięcego w Poznaniu. 

Od zawsze jesteśmy obecni i aktywnie uczestniczymy we wszelkich akcjach mających na celu pomoc dzieciom.

Dlatego i teraz dołączamy do akcji #waleczneserca i #dzispracujedladzieciaków . 

Zachęcamy i Was do przyłączenia się. Więcej znajdziesz tutaj : https://www.siepomaga.pl/dziendziecka

AMGTeam

AMG Cargo Logistics Sp. z o.o. wspiera dzieci również spoza Polski - tym razem w Kenii :)

AMG wspiera dzieci również poza granicami Polski
AMG Cargo Logistics Sp. z o.o. wspiera dzieci oraz dorosłe osoby w potrzebie również poza granicami naszego kraju. Tym razem mieliśmy przyjemność dołozyć naszą cegiełkę w pomocy niesionej dzieciom oraz całym rodzinom potrzebującym w Kenii. Za tą możliwość bardzo dziękujemy Panu Jarosławowi Mirończuk który to poświęcił swój własny prywatny czas oraz podjął się pełnej organizacji tej akcji pomocowej. 

Po więcej szczegółów zapraszamy do krótkiej relacji którą przygotował Pan Jarosław. Tutaj >>> 

I oczywiście zachęcamy wszystkich do niesienia pomocy - pamiętajmy, czynione dobro zawsze powraca ! 

Jeszcze raz dziękujemy Panie Jarku i prosimy o więcej takich akcji w których z wielkimi chęciami będziemy czynnie uczestniczyć. 


AMG Cargo Logistics Team :) 

30 maja 2018 / Dziś pracuję dla dzieciaków

dzis pracuje dla dzieciakow


Ostatnio z okazji dnia dziecka zespół AMG Cargo Logistics

brał udział w akcji "dziś pracuję dla dla dzieciaków" :) 

6 grudnia 2018 / Mikołajki w domu dziecka w Falbogach

#Mikołajki2018
#wartopomagać


Z okazji mikołajek nasz firmowy Mikołaj odwiedził dzieci w Domu Dziecka w Falbogach. Tak dzieci jak i nasza mikołajkowa drużyna szczęśliwi :)