WSPIERAMY

siepomaga.pl

AMG Cargo Logistics regularnie dołącza do ogólnopolskich zbiórek i wspiera tych najbardziej potrzebujących, doświadczonych przez los. Zadajemy sobie sprawę jak ciężko walczyć z chorobami, wiemy że często przeszkodą i wielkim utrudnieniem w dążeniu do zwycięstwa z chorobą jest brak odpowiednich środków. Dlatego dołączamy do pomocy. Was również zachęcamy do niesienia pomoc - razem możemy więcej ! 

Bwana w Warszawskim Zoo

Naszym podopiecznym w Warszawskim ZOO jest goryl Bwana. AMG Cargo Logistics zdecydowało się wesprzeć warszawskie ZOO poprzez objęcie opieką - wsparcie finansowe - goryla o wdzięcznym imieniu Bwana :). Zapraszamy wszystkich do odwiedzania warszawskiego ZOO i złożenia wizyty naszemu podopiecznemu.

KS Błonianka

Z dumą wspieramy naszą przyszłość czyli dzieci i młodzież z klubu Błonianka Błonie. Wiemy i rozumiemy jak ważnym elementem wychowawczym jest sport w życiu dziecka. Dlatego też zdecydowaliśmy się wspierać klub piłkarski Błonianka Błonie. A może to właśnie tutaj objawi się kolejny Robert Lewandowski ... ? :)

AMG Cargo Logistics oficjalnym sponsorem Pani Martyny Malon na Mistrzostwa Świata 2019 !

AMG Cargo Logistics Sp. z o.o. stara się wspierać młodych sportowców zawsze kiedy tylko jest taka możliwość. Wiemy jak ważne jest to wsparcie aby zawodnicy mogli się rozwijać i osiągać szcztyty swoich możliwości, a nam, przyjemność i dumę z osiąganych wyników. 

Dlatego też bardzo się cieszymy że możemy zostać oficjalnie sponsorem Pani Martyny Malon - tegorocznej Mistrzyni Polski a Akrobatyce sportowej - na nadchodzące Mistrzostwa Świata odbywające się na Ibizie w dniach 7-8 września. 

Wszystkich gorąco zachęcamy do kibicowania i wspierania Martyny w jej dążeniu do spełnienia marzeń i osiągnięcia podium na nadchodzących mistrzostwach.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia !

AMGTeam

AMG Cargo Logistics i w tym roku dołącza do ogólnopolskiej akcji portalu siepomaga.pl

Z okazji dnia dziecka Zespół AMG Cargo Logistics i w tym roku zdecydował dołączyć się do ogólnopolskiej akcji portalu siepomaga.pl mający na celu pomoc w doposażeniu szpitala dziecięcego w Poznaniu. 

Od zawsze jesteśmy obecni i aktywnie uczestniczymy we wszelkich akcjach mających na celu pomoc dzieciom.

Dlatego i teraz dołączamy do akcji #waleczneserca i #dzispracujedladzieciaków . 

Zachęcamy i Was do przyłączenia się. Więcej znajdziesz tutaj : https://www.siepomaga.pl/dziendziecka

AMGTeam

AMG Cargo Logistics Sp. z o.o. wspiera dzieci również spoza Polski - tym razem w Kenii :)

AMG wspiera dzieci również poza granicami Polski
AMG Cargo Logistics Sp. z o.o. wspiera dzieci oraz dorosłe osoby w potrzebie również poza granicami naszego kraju. Tym razem mieliśmy przyjemność dołozyć naszą cegiełkę w pomocy niesionej dzieciom oraz całym rodzinom potrzebującym w Kenii. Za tą możliwość bardzo dziękujemy Panu Jarosławowi Mirończuk który to poświęcił swój własny prywatny czas oraz podjął się pełnej organizacji tej akcji pomocowej. 

Po więcej szczegółów zapraszamy do krótkiej relacji którą przygotował Pan Jarosław. Tutaj >>> 

I oczywiście zachęcamy wszystkich do niesienia pomocy - pamiętajmy, czynione dobro zawsze powraca ! 

Jeszcze raz dziękujemy Panie Jarku i prosimy o więcej takich akcji w których z wielkimi chęciami będziemy czynnie uczestniczyć. 


AMG Cargo Logistics Team :) 

30 maja 2018 / Dziś pracuję dla dzieciaków

dzis pracuje dla dzieciakow


Ostatnio z okazji dnia dziecka zespół AMG Cargo Logistics

brał udział w akcji "dziś pracuję dla dla dzieciaków" :) 

6 grudnia 2018 / Mikołajki w domu dziecka w Falbogach

#Mikołajki2018
#wartopomagać


Z okazji mikołajek nasz firmowy Mikołaj odwiedził dzieci w Domu Dziecka w Falbogach. Tak dzieci jak i nasza mikołajkowa drużyna szczęśliwi :)